+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 4+1+2b për Qera Kodi: 1291

Euro 7 /m2

Përshkrimi i Pronës

Apartament per qera 110m2 3+1, ngjitur ofrohet edhe nje garzoniere me sip. 30m2 dhe mund te merren te dyja sebashku.

Ashensor me karte
Ruhet naten me roje

citofon
Deri ne katin e peste ka vetem Zyra
Shkallet jane te shtruara me mermer.
Ka kondicioner qe jane me seleciator ne te gjitha dhomat.
Dritaret dhe dyert e ballkoneve jane grila me kanate dhe jane me argon qe  
nuk lejojne ndotjen akustike dhe temperturat ekstreme.E shtruar me parket. Pronari do te vendos dhe panelet diellore.


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 7 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Blv. Zogu i Pare
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 4+1+2b
 • Faza: E rikonstruktuar
 • Prona m2: 110
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 2
 • Ashensor: 1
 • Anekse: 1
 • Dhoma gjumi: 4

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • Kondicioner
 • Telefon
 • Internet

Prona të Ngjashme

Më shumë listime