+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 1342

Euro 450 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament prane sheshit Wilson.

Apartamenti eshte i vendosur ne katin e katert te nje pallati te ri.

Ai eshte i organizuar ne sallon, dhome ngrenie, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor si dhe ballkon.

Cmimi: 450 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 450 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rr. "Abdyl Frasheri"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Prona m2: 110
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 4
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 2
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime