+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1+2b për Shitje Kodi: 1382

Euro 275000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet ap. 3+1+2tualete me sip.140m2 ne katin e dyte ne rrugen Marco Bocari.

Cmimi: 275000Euro i mobiluar

Punimet jane cilesore dhe perfshijne:

a. Punimet hidraulike

b. Banjat jane Porcelanoza

c. Duralumin supertermik me grila persiane

d. Sistem ftohje-ngrohje me sistem inverter Fujitsu.

e. Parket dru lisi ne te gjithe siperfaqen.

f. Dyert e brendshme prej druri.

g. Mobiljet jane italiane, Tonin Casa dhe te Pressoto. Elektroshtepiaket jane te gjitha Miele.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 275000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga Marco Bocari
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Jug
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Prona m2: 140
 • Kate total: 9
 • Kati banimit: 2
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime