+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa 3+1+2b për Shitje Kodi: 1748

Euro 590000 Total

Përshkrimi i Pronës

"SHITET VILE 3 Kate"

Shitet Vile 3 kate. 
Sip. Toke 300m2, 
Sip.ndertimi 539m2,
Kati perdhe ka: Oborr, Lulishte, Garazh, 
Kati pare ka: Verande, Holl, Kuzhine me ambjent ngrenie, dhome ndenje, me pjese ngrenie, studio
Kati 2te ka: 3 dhoma gjumi, "2 jane me krevate dopio" ( njera me tualet brenda ) dhe nje per femije me 2 krevat tek
Kati 3te ka: 1 dhome me parkete, dhe nje lavender, dhe njetualet
Vila eshte me Hipoteke dhe dokumenta te rregullta, 
Me punime shume cilesore, e mobiluar teresisht, ka kondicioner ne te gjitha ambjentet, 
dhomat e gjumit jane te shtruara me parket. ka Garazh me pult, lulishte, etj...


Aktualisht me Qera 2500$/ ne muaj me kontrate 5 vjecare nga Ambasada Amerikane.

( nga kontrata ka mbetur dhe 3 vjet )

 

Cmim Shitje = 590.000 euro. I diskutueshem


Rruga: Rexhep Jella, Selite, Blloku i Vilave Selite, ne fillim.
------------------------------------------------------------------------

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 590000 Total
 • Tipi: 3+1+2b Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rr. Rexhep Jella, Selite, Blloku i Vilave Selite, ne fillim
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 539
 • Truall m2: 300
 • Kate total: 3
 • Kati banimit: 3
 • Anekse: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 2
 • Oborr: 1
 • Depo: 1
 • Studio: 1
 • Tualete: 3
 • Verandë: 1
 • Ballkon: 3

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • Oxhak
 • Telefon
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Lavastovilje
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime