+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 1889

Euro 1000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qera ambjent per zyre me sip. 108m2 ne katin e 3.

Ambjenti eshte totalisht i mobiluar,mobilim cilesor dhe modern.

Cmimi eshte i diskutushem. 

Mund te jepen edhe vetem 2 zyra. 

Cmimi eshte i diskutueshem dhe fleksibel ne baze te kerkesave. 

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1000 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rruga Zef Jubani
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Lindje
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Prona m2: 108
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 3
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar

Prona të Ngjashme

Më shumë listime