+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Ambjent komercial për Shitje Kodi: 2032

Euro 1600 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet Bar-Kafe ne Laprake 68 m2 me hipoteke dhe me nje siperfaqe verande prej 75-80 m2. 

Pervec cmimit per meter katror shitet edhe biznesi 10.000 Euro.

Ambjenti jepet edhe me qera ne vleren 40.000L. 

Kushti per qerane eshte 1 vitparapagim dhe kontrate afatgjate (5 vjet) 

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 1600 /m2
  • Tipi: Ambjent komercial
  • Qëllimi: HOREKA (Hoteleri-Restaurant- Kafe)
  • Adresa: Rr: Pandi Dardha
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: Perendim
  • Specifikimi: Tjetër
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

  • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime