+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1+2b për Shitje Kodi: 2184

Euro 1200 /m2

Përshkrimi i Pronës

 • Shitet apartament me sipërfaqe 160 m2, i cili ndodhet në adresën: Rr.”Emin Duraku”. Apartamenti përbëhet nga 3 dhoma gjumi,një kuzhinë, dy tualete dhe dy ballkone.  
 • Apartamenti ndodhet pranë st. “Dinamo”, në kufi me zonën e “Bllokut”, rreth 1 km nga qëndra e qytetit dhe rreth 1.5 km nga Parku i Liqenit. 
 • Apartamenti ndodhet në katin e katërt të pallatit. Në çdo kat ndodhen 2 apartamente. Lartësia e apartamentit është rreth 3m. 
 • Prona eshte e pajisur me Hipoteke.
 • Aktualisht eshte i dhene me qera 30.000 lek/muaj 

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1200 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rr: Emin Duraku
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje–Perendim
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 4
 • Kati banimit: 4

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime