+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 2449

Euro 600 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament ne rrugen "Pjeter Bogdani".

Apartamenti gjendet ne katin e 7-te, ne nje nga zonat me te preferuara ne kryeqytet.

Mobilim bashkekohor, kondicionim dhe parket ne te gjitha abjentet e apartamentit.

Apartamenti ka pamje fantastike dhe ndricim natyral gjate gjithe dites.

Gjithashtu ne cmim eshte i perfshire dhe nje vend parkimi.

Cmimi: 600 Euro/Muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 600 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga Pjeter Bogdani
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 7
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Lavastovilje
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime