+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 2453

Euro 750 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament ne rrugen "Themistokli Germenji"

Apartamenti eshte 130 m2 dhe i organizuar ne 2+1+2tualete

Mobilim komod dhe bashkekohor.

Cmimi:750 Euro/Muaj


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 750 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Themistokli Germenji"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 4
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime