+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1 për Shitje Kodi: 2465

Euro 1050 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shiten apartamente dhe dyqane ne nje nga zonat me te frekuentuara ne Durres

 • Dyqane, kati 0 dhe 1, duke filluar nga 75 m2, 5300 euro/m2
 • Apartamente 1+1,  duke filluar nga 95 m2, me pamje nga deti, ndertime cilesore dhe ekologjike,   1050 euro/m2.
 • Apartamente 2+1,  duke filluar nga 120 m2, me pamje nga deti, ndertime cilesore dhe ekologjike, 1050 euro/m2.
 • Apartamente 3+1,  duke filluar nga 200 m2, me pamje nga deti, ndertime cilesore dhe ekologjike, 1050 euro/m2.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1050 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Taulantia"
 • Qyteti: Durres
 • Rrethi: Durres
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 20

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime