+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 2467

Euro 133000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne nje nga zonat me te qeta te kryeqytetit, prane Liqenit te Thate.

Apartamenti eshte 106 m2, i vendosur ne katin e 2-te te nje pallati te ri.

Ai eshte i organizuar ne 2+1 dhe eshte i mobiluar ne menyre tejet bashkekohore.

Apartamenti eshte i hipotekuar dhe i eshte bere dhe procesi i rivlersimit.

Apartamenti zoteron dhe parkim 24 m2.

Cmimi: 133 000 Euro/Total

(Apartamenti mund te jepet dhe me qira 500 USD/Muaj


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 133000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Kolombo"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime