+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Truall për Shitje Kodi: 2490

Euro 50 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet 2500 m2 truall ne Marikaj

Siperfaqja eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe e pershtatshme per ndertime te ndryshme.

Cmimi: 50 euro/m2

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 50 /m2
  • Tipi: Truall
  • Qëllimi: Tok për ndërtim
  • Adresa: Marikaj
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: ---
  • Siperfaqja m2: 2500

Opsionet e Pronës

  • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime