+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1 për Qera Kodi: 2539

Euro 600 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament te Rezidenca Kodra e Diellit

Apartamenti eshte 135 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon, 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pabanuar me pare.

Cmimi: 600 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 600 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 3+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Studio: 1
 • Tualete: 3
 • Verandë: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Lavastovilje
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime