+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1+2b për Qera Kodi: 2567

Euro 800 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira ambjent per zyra ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Ambjenti eshte i pershtatshme per aktivitete te ndryshme.

Ai eshte i vendosur ne katin e gjashte me nje siperfaqe totale prej 133 m2, te organizuar ne 4 ambjente te ndryshme, koridor, ballkon dhe 2 tualete.

Cmimi:800 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 800 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rruga Abdyl Frasheri
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 12
 • Kati banimit: 6
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime