+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1 për Shitje Kodi: 2570

Euro 1800 /m2

Përshkrimi i Pronës

SHitet apartament ne Bulevardin "Zogu I", prane ish Zerit te Popullit

Apartamenti eshte i vendosur ne katin e katert te nje pallati egzistues me siperfaqe 150 m2.

Ai gjithashtu mund te pershtatet per ambjent biznesi pasi shtrihet me pamje nga bulevardi.

Apartamenti eshte me dokumenta te rregullta pronesie dhe shitet 1800 euro/m2


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1800 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Bulevardi Zogu I
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri-Lindje-Perendim
 • Specifikimi: 3+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 6
 • Kati banimit: 4
 • Dhoma gjumi: 3

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime