+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 2574

Euro 1100 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament prane Liqenit Artificial te Tiranes

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 112 m2, eshte i organizuar ne 1 sallon, guzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Ai ofron komoditet dhe gjendet fare prane parkut te Liqenit Artificial.

Cmimi:1100 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1100 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sami Frasheri"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 7
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime