+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1+2b për Qera Kodi: 2592

Euro 1000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepen me qira apartament prane kompleksit "Ambasador 3"

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe te ofron te gjitha komoditetet.

Me pamje nga gjelberimi i qytetit te ofron qetesi dhe drite natyrale.

Ai jepet me qira per 1000 euro/muaj.

Gjithashtu jepet me qira dhe nje apartament bosh 500 euro/muaj.


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1000 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sheh Ahmet Pazari"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Perendim
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 10
 • Kati banimit: 5
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 3

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime