+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa 3+1 për Qera Kodi: 2617

Euro 500 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepen me qira kati i pare, i trete dhe i katert i nje vile prane "Sofres se Ariut"

Kati i pare: 168 m2, totalisht i mobiluar, 2+1+2 tualete + 3 ballkone + verande.

Kati i trete: 168 m2, totalisht i mobiluar, 3+1+2 tualete + verande + ballkon.

Kati i katert: 168 m2, totalisht i mobiluar, 3 + 1 + 2 tualete + 2 ballkone.

Cmimi: 500 euro secili kat

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 500 /muaj
 • Tipi: 3+1 Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Vilat Amerikane, prane Sofres se Ariut
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 3+1
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 168
 • Kate total: 4
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Verandë: 1
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime