+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1+2b për Shitje Kodi: 2619

Euro 1250 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament 3+1+2 tualete+2 ballkone

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 118 m2 dhe eshte i vendosur ne katin e dyte te nje pallati prane Gjykates se Rrethit.

Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra ose per banim.Aktualisht eshte dhene me qira per zyra.

Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke dhe shitet pjeserisht i mobiluar.

Cmimi: 1250 euro/m2

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1250 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Nikolla Jorga"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 10
 • Kati banimit: 2
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 2
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime