+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 2625

Euro 650 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament ne rrugen "Brigada e VIII"

Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 9-te te nje pallati te ri dhe eshte i organizuar ne sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete si dhe ballkon.

Cmimi: 650 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 650 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Brigada e VIII"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kate total: 12
 • Kati banimit: 9
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime