+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 2636

Euro 700 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament ne rrugen "Ibrahim Rugova"

Apartamenti eshte 110 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon, guzhine, dhome ngrenie, 2 tualete, koridor.

Ai eshte i orientuar nga jug-lindja dhe eshte i vendosur ne katin e trete.

700 euro/muaj (i diskutueshem)

Ambjentet jane te pershtatshme per zyra

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 700 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rruga "Ibrahim Rugova"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 3
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime