+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1+2b për Qera Kodi: 2638

Euro 1200 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira aparament ne rrugen "Dervish Hima"

Ai ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe eshte i organizuar e sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe 2 ballkone.

Apartamenti permbush te gjitha kushtet e nje ambjenti modern dhe bashkekohor.

Pallati eshte i pajisur me 2 ashensore, roje.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1200 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Dervish Hima"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 3+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 8
 • Ashensor: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 2

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • Internet
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime