+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 2640

Euro 300 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartamen ne katin e katert te nje pallati pa ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, guzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet si dhe ballkon.

Ai jepet i mobiluar per 300 euro/muaj


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 300 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Margarita Tutulani"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 4
 • Kati banimit: 4
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime