+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 2642

Euro 200 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira kati i trete i nje vile 3-kateshe prane rrethrrotullimit te Saukut.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, 2 dhoma gjumi, tualet si dhe ballkon.

Ai jepet i mobiluar dhe me mundesi parkimi per 2 makina.

Cmimi: 200 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 200 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Sauk
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 3
 • Kati banimit: 3
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime