+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 3+1 për Shitje Kodi: 2643

Euro 139000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament prane Qendres Kristal.

Ai ka nje siperfaqe prej 137 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon, tualet, ballkon.

I mobiluar 139 000 euro

I pamobiluar 132 000 euro

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 139000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Komuna e Parisit, Qendra Kristal
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 3+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 3
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime