+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Zyrë për Qera Kodi: 2653

Euro 900 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepen me qira ambjent per zyra te "Vesa Center"

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 75 m2, ka dhe nje zyre me te vogel ne brendesi te ndertuar shtese si dhe ballkonin.

Me mundesi parkimi ne zonen e parkimit.

Cmimi: 900 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 900 /muaj
 • Tipi: Zyrë
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rruga "Abdyl Frasheri"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 75
 • Prona m2: 600

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime