+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa Tjetër për Shitje Kodi: 2661

Euro 700000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet vile 2-kateshe ne Lushnje (ish rezidence qeveritare).

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 2430 m2 si dhe siperfaqe ndertimi 221 m2.

Kati i pare i viles eshte i organizuar ne 2 dhoma dhe tualet.

Kati i dyte i viles eshte i organizuar ne 2 dhoma pritje, 1 dhome gjumi, guzhine si dhe 2 tualete.

Vila eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi i shitjes: 700 000 euro/total (i diskutueshem)

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 700000 Total
 • Tipi: Tjetër Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Lushnje
 • Qyteti: Lushnje
 • Rrethi: Fier
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: Ekzistuese
 • Siperfaqja m2: 221
 • Truall m2: 2430
 • Kate total: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Koridor: 2
 • Oborr: 1
 • Tualete: 2

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • Sistem Ngrohje

Prona të Ngjashme

Më shumë listime