+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa 2+1 për Shitje Kodi: 2671

Euro 105000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet vile 1 kateshe shume prane detit ne Golem.

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 284.6 m2 si dhe 63.75 m2 ndertim.

Ajo eshte e organizuar ne sallon, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe verande.

Vila eshte e pajisur me hipoteke dhe shitet per 105 000 euro/total.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 105000 Total
 • Tipi: 2+1 Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Golem
 • Qyteti: Kavaje
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 64
 • Truall m2: 285
 • Kate total: 1
 • Kati banimit: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Verandë: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime