+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 2673

Euro 600 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen "Themistokli Germenji"

Apartamenti eshte i vendosur ne katin e peste te nje pallati te ri dhe eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Gjithashe ne cmim perfshihet dhe vendi i parkimit.

600 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 600 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Themistokli Germenji"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 5
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime