+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1 për Shitje Kodi: 2674

Euro 950 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament ne Bulevardin "Bajram Curri"

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 66 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon, 1 dhome gjumi, tualet, koridor.

Ai eshte i vendosur ne katin e katert te nje pallati egzistues 5-katesh.

950 euro/m2

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 950 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Bulevardi "Bajram Curri", prane Gjykates se Apelit
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 4
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime