+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Ambjent komercial për Qera Kodi: 2678

Euro 400 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepen me qira kati i dyte, i trete dhe papafingo i nje vile 4 kateshe.

Kati i dyte: 4 dhoma, holl, 2 tualete.

Kati i trete: 4 dhoma, holl, 2 tualete.

Papafingo: 3 dhoma, holl, tualet.

E pershtatshme per zyra dhe aktivitete te ndryshme.

Cmimi: 400 euro/secili kat

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 400 /muaj
  • Tipi: Ambjent komercial
  • Qëllimi: Zyra
  • Adresa: Sauk
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: Tjetër
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

  • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime