+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Ambjent komercial për Shitje Kodi: 2681

Euro 1200000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet Bar-Restorant-Hotel ne Golem

Objekti eshte i ndertuar ne brezin e pare, me nje siperfaqe trualli 560 m2 dhe siperfaqe ndertimi 250 m2 secili nga te dyja katet.

Kati i pare sherben si restorant ndersa ne kati i dyte eshte i organizuar ne 9 dhoma hotelerie.

Objekti eshte me dokumenta pronesie dhe shitet 1 200 000 euro/total

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1200000 Total
 • Tipi: Ambjent komercial
 • Qëllimi: HOREKA (Hoteleri-Restaurant- Kafe)
 • Adresa: Golem
 • Qyteti: Kavaje
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Prona m2: 560

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Lavastovilje

Prona të Ngjashme

Më shumë listime