+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 2698

Euro 850 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament ne zonen e Bllokut

Apartamenti gjendet ne katin e shtate te nje pallati te ri i orientuar nga jug-perendimi.

Ai ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor si dhe ballkon.

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar.

Cmimi: 850 euro/muaj (i diskutueshem)

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 850 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Nikolla Tupe"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Perendim
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 7
 • Ashensor: 1
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime