+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 2711

Euro 1200 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament prane 21 dhjetorit.

Apartamenti eshte i vendosur ne nje nga zonat me te frekuentuar, prane rruges dhe ka nje siperfaq prej 62 m2.

Ai eshte i organizuar ne sallon, 2 dhoma gjumi, nje aneks te vogel

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1200 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Muhamet Gjollesha"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 5
 • Kati banimit: 3
 • Anekse: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime