+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Ambjent komercial për Qera Kodi: 2718

Leke 40000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira ambjent 40 m2 i pershtatshem per zyra ose dyqane.

Ambjenti eshte i vendosur ne nje zone shume te frekuentuar dhe te aksesueshme.

Kati 0

40 000 leke/muaj

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 40000 /muaj
  • Tipi: Ambjent komercial
  • Qëllimi: Zyra
  • Adresa: Rruga "Sami Frasheri", prane Drejtorise se Policise
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: Tjetër
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime