+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1 për Qera Kodi: 2720

Euro 350 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament 70 m2 ne rrugen "Sulejman Delvina"

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, sallon, koridor, tualet si dhe 1 ballkon.

Apartamenti jepet totalisht  i mobiluar 350 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 350 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sulejman Delvina"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Veri
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 8
 • Kati banimit: 5
 • Ashensor: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime