+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Ambjent komercial për Qera Kodi: 2736

Euro 2500 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet dyqan 25 m2 ne Bulevardin "Gjergj Fishta"

Dyqani eshte i pajisur me tualet, kondicioner si dhe fasade xhami.

Momentalisht eshte i dhene me qira per zyre noterie.

Cmimi: 2500 euro/m2

Gjithashtu shitet dhe nje dyqan 31 m2 ne Kucove 3 000 000 leke.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 2500 /m2
 • Tipi: Ambjent komercial
 • Qëllimi: Dyqan
 • Adresa: Bulevardi Gjergji FIshta
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Prona m2: 25

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • Kondicioner

Prona të Ngjashme

Më shumë listime