+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 2740

Euro 400 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament ne rrugen "Qemal Stafa".

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 113 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor.

AI eshte i orientuar nga lindja dhe te ofron pamje te lire dhe drite.

Apartamenti jepet se bashku me garazhin 400 euro/muaj.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 400 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Qemal Stafa", perballe Prokurorise se Pergjithshme
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 11
 • Kati banimit: 10
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Tualete: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime