+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 2742

Euro 900 /m2

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament totalisht i mobiluar ne rrugen "Margarita Tutulani"

Apartamenti eshte i vendosur ne katin e trete te nje pallati egzistues

Ai ka nje siperfaqe prej 98 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon, 2 dhoma gjumi, tualet si dhe ballkon.

900 Euro/m2 


Detajet e Pronës

 • Çmimi: 900 /m2
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Margarita Tutulani"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 4
 • Kati banimit: 3
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime