+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa Tjetër për Qera Kodi: 2748

Euro 2300 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira vile ne Kompleksin Long Hill

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 392 m2, nder te cilat 94 m2 eshte baza e ndertimit.

Kati i pare i viles ka siperfaqe prej 94 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon, dhome gjumi, tualet.

Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 102 m2 dhe eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Vila jepet e pamobiluar 2300 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 2300 /muaj
 • Tipi: Tjetër Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Kompleksi Long Hill
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 196
 • Truall m2: 392
 • Kate total: 2
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 3
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Sistem Ngrohje

Prona të Ngjashme

Më shumë listime