+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa 2+1+2b për Shitje Kodi: 2749

Euro 70000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet shtepi private ne zonen e Kombinatit.

Banesa ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 nder te cilat 120 m2 jane ndertim.

Shtepia eshte e gjitha e restauruar dhe eshte e organizuar ne sallon, dy dhoma gjumi, 2 tualete, koridor, ballkon, depo si dhe garazh.

Ajo eshte me cati, e termoizoluar, sistem kaldaje.

Shtepia eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie dhe shitet 70 000 euro.

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 70000 Total
 • Tipi: 2+1+2b Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Kombinat
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 120
 • Truall m2: 300
 • Kate total: 1
 • Kati banimit: 1
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Oborr: 1
 • Depo: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Sistem Ngrohje
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime