+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Villa Tjetër për Shitje Kodi: 2753

Euro 700000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet vile ne Pellumbas

Vila ka 600 m2 truall dhe 450 m2 ndertim.

Ajo eshte e organizur ne bodrum, 2 kate banim si dhe papafingo.

Vila ka 4 dhoma gjumi, sallon, guzhine, 7 tualete, 6 ballkone dhe eshte totalisht e mobiluar.

Ajo eshte me dokumenta te rregullta pronesie dhe shitet 700 000 Euro/Total

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 700000 Total
 • Tipi: Tjetër Villa
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Pellumbas
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: Tjetër
 • Faza: E re
 • Siperfaqja m2: 450
 • Truall m2: 600

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime