+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Shitje Kodi: 2773

Euro 105000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament prane qendres Kristal.

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 86 m2.

Ai eshte i organizuar ne sallon, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke dhe shitet i mobiluar.

105 000 euro/total

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 105000 Total
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Prokop Mima", prane qendres Kristal
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 4
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Hipotekë
 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime