+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1 për Qera Kodi: 2776

Euro 350 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament ne rrugen "Perlat Rexhepi"

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 57 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon, dhome gjumi, tualet, ballkon.

Apartamenti jepet i mobiluar 350 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 350 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rrruga "Perlat Rexhepi"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 2
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime