+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1+2b për Qera Kodi: 2777

Euro 1000 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira ambjent per zyra ose banim ne rrugen "Janos Hunyadi"

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 ambjente te ndryshme, 2 tualete, depo te vogel, koridor, ballkon.

Pallati te ofron ambjente komode, roje, sistem sigurie, tre ashensor si dhe ndertime teper cilesore.

Apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje-ftohje dhe parket ne te gjithe siperfaqen e tij.

Nese ka preferenca per ambjente ne shtepi private, mund te jepet dhe kati i dyte i nje shtepie private.

Ne cmim eshte i perfshire dhe nje vend parkimi

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 1000 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rruga "Janos Hunyadi"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Perendim
 • Specifikimi: 2+1+2b
 • Faza: E re
 • Kati banimit: 6
 • Ashensor: 2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Koridor: 1
 • Depo: 1
 • Tualete: 2
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • Sistem Ngrohje
 • Parking

Prona të Ngjashme

Më shumë listime