+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1 për Qera Kodi: 2781

Euro 300 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira ambjent per zyra prane Pazarit te Ri

Ambjenti eshte i vendosur ne katin e trete te nje pallati egzistues dhe eshte i organizuar ne 1 ambjent pune, guzhine, koridor, tualet.

300 euro/muaj (i diskutueshem)

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 300 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Pazari i Ri
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kate total: 4
 • Kati banimit: 3
 • Dhoma ndenje: 1

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime