+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Ambjent komercial për Shitje Kodi: 2782

Euro 25000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet biznes "Furre Buke - Pasticeri" ne rrugen "Mustafa Matohiti"

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet.

Aktualisht qiraja e ambjentit eshte 30 000 leke/muaj

Biznesi shitet 25 000 Euro/Total

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 25000 Total
  • Tipi: Ambjent komercial
  • Qëllimi: Tjetër
  • Adresa: Rruga "Mustafa Matohiti", prane qendres Eleonore
  • Qyteti: Tirane
  • Rrethi: Tirane
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: Tjetër
  • Faza: E re

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime