+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Truall për Shitje Kodi: 2784

Euro 160000 Total

Përshkrimi i Pronës

Shitet toke 300 m larg rrethrrotullimit te Plugut, Lushnje.

Eshte ne shitje nje siperfaqe toke prej 4000 m2 are dhe 1000 m2 truall ne te cilin eshte ndertuar nje banese 2-kateshe e cila mund te perdoret si biznes ose banim. Prona eshte e pajisur me dokumenta pronesie dhe shitet 115 000 euro/total (i diskutueshem)

Gjithashtu ngjitur me te eshte ne shitje dhe nje siperfaqe 5 dynym are, e pajisur me dokumenta pronesie. Te dyja siperfaqet se bashku shiten 160 000 euro/total (i diskutueshem)

Detajet e Pronës

  • Çmimi: 160000 Total
  • Tipi: Truall
  • Qëllimi: Tjetër
  • Adresa: Plug , Lushnje
  • Qyteti: Lushnje
  • Rrethi: Fier
  • Orientimi: ---
  • Specifikimi: ---
  • Siperfaqja m2: 10000

Opsionet e Pronës

  • Hipotekë

Prona të Ngjashme

Më shumë listime