+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 2+1 për Qera Kodi: 2785

Euro 600 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira ambjent per zyra ne nje zone teper te frekuentuar.

Ambjenti eshte i vendosur ne katin e dyte te nje pallati egzistues, me nje siperfaqe te brendshme prej 80 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 ambjente pune, guzhine, tualet, koridor, ballkon.

Apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe ne kushte teper komode.

600 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 600 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Zyrë
 • Adresa: Rruga "Sami Frasheri", prane shkolles "Petro Nini Luarasi"
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: Lindje–Perendim
 • Specifikimi: 2+1
 • Faza: Ekzistuese
 • Kati banimit: 2
 • Dhoma ndenje: 1

Opsionet e Pronës

Prona të Ngjashme

Më shumë listime