+355 68 2040128  
info@alfainformation.com

Apartament 1+1 për Qera Kodi: 2786

Euro 450 /muaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament ne rrugen "Sami Frasheri"

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 97 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon, guzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon.

Apartamenti eshte i pajisur me ajer te kondicionuar dhe te ofron kushte komode.

450 euro/muaj

Detajet e Pronës

 • Çmimi: 450 /muaj
 • Tipi: Apartament
 • Qëllimi: Banesë
 • Adresa: Rruga "Sami Frasheri", prane Drejtorise se Policise
 • Qyteti: Tirane
 • Rrethi: Tirane
 • Orientimi: ---
 • Specifikimi: 1+1
 • Faza: E re
 • Kate total: 12
 • Kati banimit: 8
 • Dhoma ndenje: 1
 • Dhoma gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • Ballkon: 1

Opsionet e Pronës

 • E Mobiluar
 • Kondicioner
 • TV
 • Lavatriçe
 • Furrë
 • Frigorifer

Prona të Ngjashme

Më shumë listime